دانلود افزونه کوپن های گروهی ووکامرس WooCommerce Group Coupons v1.31.0

دانلود افزونه کوپن های گروهی ووکامرس WooCommerce Group Coupons v1.31.0

دانلود افزونه کوپن های گروهی ووکامرس WooCommerce Group Coupons v1.31.0  با لینک مستقیم

 

 

Group Coupons - WooCommerce

 

افزونه WooCommerce Group Coupons یک پلاگین برای دادن کوپن های تخفیف گروهی به کاربران ووکامرس بر اساس نقش های مختلف برای خرید می باشد. ممکن هست شما بخواهید کوپن های تخفیف اختصاصی ، خودکار و هدفمند را برای مشتریان بخصوص خود با گروه ها و نقش های کاربری مختلف بسازید، در اینجا افزونه کوپن های گروهی ووکامرس کمک بسیار زیادی به شما می کند و شما میتوانید کوپن های هدفمند خود را بسازید. این پلاگین کوپن های تخفیف را برای گروه های مختلف شما مثلا گروه مهندسی یا گروه پزشکی محدود می کند و هر کسی که عضو اون گروه باشد میتواند از این کوپن و تخفیف استفاده بکنید در غیر این صورت نمیتواند از این کوپن تخفیف بهرمند شود!

افزونه WooCommerce Group Coupons علاوه بر اینکه کوپن های تخفیف را برای گروهای مختلف مشتریان ووکامرس محدود می کند، قابلیت استفاده از کوپن های را حتی برای نقش های کاربری مختلف که فرضا عضو همان گروه انتخابی شما باشند را می دهد، یعنی اگر شما مثلا یک گروهی مهندسی را ساختید و در این گروه ها نقش های کاربری مختلف وجود دارند شما میتوانید امکان استفاده از کوپن ها را به نقش های مختلف موجود در همان گروه محدود کنید و به این طریق کوپن های بسیار اختصاصی بسازید.

نکته: این افزونه نیازمند نصب افزونه رایگان Groups از مخزن وردپرس می باشد.

امکانات افزونه کوپن های گروهی ووکامرس | WooCommerce Group Coupons :

 • اعمال خودکار کوپن ها : با این افزونه امکان اعمال کوپن به طور خودکار برای اعضای گروه می باشد و این امر به شما امکان می دهد تخفیف هایی برای گروه های مشتری خاص خودکار اعمال شود. استفاده از تخفیف به طور خودکار برای گروههای خاص کاربر بسیار راحت است. این موارد شامل موارد مختلفی از اعمال تخفیف تبلیغاتی به صورت خودکار برای هر کاربر ثبت نام شده ، اعطای تخفیف خودکار به گروههای کاربری خاص مانند توزیع کنندگان ، مشتری های عمده و غیره می باشد. همچنین می توان با سایر ویژگیهای ارائه شده توسط این برنامه افزودنی برای اطمینان از اینکه کوپن ها فقط می توانند ترکیب شوند. توسط گروه های خاصی استفاده می شود.
 • محدود کردن کوپن ها به گروه : این ویژگی امکان محدود کردن کوپن ها را برای استفاده فقط توسط اعضای گروه فراهم می کند. با این کار امکان کنترل شخصی که از طریق عضویت در گروه آنها مجاز به استفاده از کوپن ها است را می دهد. کوپن ها را می توان به یک یا چند گروه محدود کرد و این ویژگی را می توان با کاربرد خودکار کوپن در هر گروه ترکیب کرد.
 • حذف اعضا : یکی دیگر از ویژگی های مفید افزونه WooCommerce Group Coupons امکان حذف اعضای گروه از استفاده از کوپن های خاص است. این امر باعث می شود گروههای خاص از استفاده از کوپن به طور مؤثر خودداری کنند. با این ویژگی ، به عنوان مثال می توانید تبلیغات را برای مشتریان جدید انجام دهید و مشتریان قبلی را از آن خارج کنید. همچنین می توانید به برخی از گروه های ممتاز اجازه دهید بقیه تخفیف های بیشتری داشته باشند.

 • محدودیت کوپن ها به نقش های خاص : این ویژگی جدید برای محدود کردن کوپن ها در نقش های کاربر خاص وردپرس است. این امکان را برای کنترل اینکه چه کسی مجاز به استفاده از کوپن بر اساس نقش آنها است را می دهد. به عنوان مثال، شما می توانید با نقش مشتری، تخفیف تبلیغاتی به مشتریان موجود اعطا کنید، در حالی که کاربران عادی سایت شما با نقش های کاربری دیگر قادر به استفاده از آن نیستند.
 • نمایش زیبای کوپن ها : افزونه WooCommerce Group Coupons کد کوتاه [group_coupons] را برای نشان دادن کوپن هایی که توسط این افزونه در اختیار مشتریان شما قرار دارد را فراهم می کند. کوپن ها بر اساس حساب کاربری، تنظیمات کوپن و تنظیمات کد کوتاه در صورت اعتبار برای اون کاربر نمایش داده می شوند.
 • قابلیت ساخت کوپن های تخفیف ویژه برای اعضای گروه با افزونه رایگان Groups
 • قابلیت ساخت کوپن های تخفیف ویژه برای نقش های کاربری خاص
 • امکان اعمال خودکار تخفیف برای اعضای گروه ها و کاربران
 • قابلیت دادن کوپن تخفیف به گروه ها و نقش های هدف
 • نمایش کوپن های به صورت زیبا با کد کوتاه [group_coupons]
 • به پوشش بسیاری از موارد تبلیغاتی و بازاریابی کمک می کند.
 • قابلیت محدود کردن کاربران با نقش های مختلف از استفاده کوپن ها
 • قابلیت نمایش یک پیام سفارشی در زمان استفاده از کوپن به کاربرانی که عضو گروه نیستند.
 • قابلیت حذف کوپن ها بعد از خروج کاربران از حساب کاربری خود
 • قابلیت حذف و محدود کردن گروه های مختلف از استفاده کوپن ها
امتیاز بدهید
با عضویت در کانال تلگرام و کانال واتساپ و پیج اینستاگرام از جدیدترین دانلودهای روزانه مطلع شوید
مطالب مشابه
بخش نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *