شیوه های شناسایی اصل بودن کرم پودر ایزادورا

شیوه های شناسایی اصل بودن کرم پودر ایزادورا

خوب است بدانید که ایزادورا از جمله برندهای معروف و محبوب می باشد که لوازم آرایشی های گوناگونی را تولید می کند. این شرکت سوئدی به دلیل ارائه محصولات مرغوب خود به شهرت رسیده است. این برند به تازگی کلکسیون جدید خود را معرفی کرده است.

برای نمونه کرم پودر ایزادورا که محبوب بسیاری از افراد می باشد و در زیبایی آن ها تاثیر بسزایی دارد. از سوی دیگر مراقب پوست شما خواهد بود. این محصول کاملا سبک و مناسب بوده و ظاهر شما را مصنوعی نخواهد کرد؛ ولی در حال حاضر نمونه‌های تقلبی آن به بازار آمده اند و نمی توان به راحتی کرم پودر ایزادورا اصل و تقلبی را از هم تشخیص داد.

نحوه شناسایی کرم پودر ایزادورا از تقلبی

باید بدانید که مدل‌های فیک این کرم پودر خیلی شبیه به اصل آن ها می باشند. به صورتی که جهت شناسایی آن‌ می بایست تا تمام جزئیات آن را بررسی نمایید. کرم پودر ایزادورا اصل خصوصیات خاصی دارد که می تواند به شما کمک کند تا آن را از فیک تشخیص دهید. در ادامه شیوه های شناسایی اصل بودن کرم پودر ایزادورا را بیان خواهیم کرد:

  • لیبل موجود بر روی کرم پودر ایزادورا

میان جنس های تقلبی و اصل یک فرق مشخصی وجود دارد و آن شیوه بسته بندی آن‌ها می باشد. بسیاری از شرکت های با اعتبار جهت بسته بندی محصول خود بهترین و با کیفیت ترین مواد را به کار می برند؛ در نتیجه هنگامی که شما محصولی نظیر کرم پودر ایزادورا را می خرید در صورتی که بسته بندی نامرغوب باشد می توانید به تقلبی بودن آن پی ببرید.

  • پلمپ یا نصفه باز بودن کرم پودر ایزادورا

از جمله شیوه های معمول جهت شناسایی محصولات اصل دقت به پلمپ بودن آنها می باشد. در صورتی که بسته بندی از پیش باز نشده باشد و به طور کامل پلمپ باشد می‌توانید پی به استاندارد و اصل بودن آن ببرید. حتما به موارد ساده توجه کنید تا بهترین محصول را برگزیده و پوستتان صدمه نبیند چرا که مدل های تقلبی کیفیت ندارند.

  • نوشته‌های روی جعبه کرم پودر ایزادورا

از دیگر شیوه های تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی نوشته‌های روی جعبه آن می باشد. برای نمونه شرکت های اصل اصولا دستورالعمل‌ها را به شکل برچسب بر روی بسته بندی محصول می زنند. بنابراین یکی از شیوه های شناسایی کرم پودر ایزادورا اصل از تقلبی این مورد می باشد.

  • جنس و نوع شیشه کرم پودر ایزادورا

خوب است بدانید که از جمله فرق های مشخصی که میان مدل‌های تقلبی و اصل دیده می‌شود، جنس و نوع شیشه آن ها می باشد. در کرم پودرهای ایزادورا اصل از تقلبی جنس و حالت محصول فرق دارد. برندهای با اعتباری نظیر ایزادورا مواد محصولات خود را داخل شیشه‌های مرغوب می ریزند. بنابراین حتما این مورد را چک کنید.

  • ابعاد کرم پودر ایزادورا

همچنین کرم پودر تقلبی ایزادورا با ابعاد بزرگ‌تر و یا خیلی کوچک‌تر از نمونه اصل دارد. در صورت دیدن ان مورد می توانید محصول تقلبی را تشخیص دهید. هنگامی که کارتن کرم پودر اصل و غیر اصل را با هم مقایسه کنید به خوبی فرق حجم و مقدار مواد و مدل بسته بندی را متوجه خواهید شد.

خصوصیات کرم پودر ایزادورا اصل

کرم پودر ایزادورا اصل دارای فرمول بسیار خوب و مرغوبی می باشد. بنابراین ویژگی مرطوب کنندگی قوی دارد و برای انواع پوست‌ها به کار می رود. به علاوه به دلیل بافت سبک خود هر روز می توان از آن استفاده کرد. این کرم پودر فاقد رایحه و بو می باشد و متخصصین آن را تایید کرده اند. با ما همراه باشید تا خصوصیات خاص این محصول را جهت شناسایی آسان تر کرم پودر ایزادورا اصل بیان کنیم.

  • مهر احراز هویت کرم پودر ایزادورا

باید بدانید که برند ایزادورا روی همه محصولات خود، مهر احراز هویت خاصی قرار داده تا قادر باشید محصولات اصل را به سرعت تشخیص دهید. این مهر احراز هویت نشان دهنده ی اصل و واقعی بودن محصول می باشد.

  • به کار بردن مواد طبیعی در کرم پودر ایزادورا

کرم پودرهای ایزادورا دارای مواد کاملا با کیفیت و تایید شده می باشند تا به پوست شنا آسیبی نرسانند. این کرم پودر به علت وجود مواد مرغوب و سالم، سبک بوده و جهت استفاده روزانه مطلوب می باشند. این کرم پودر باعث سلامت پوست هم خواهد شد.

  • ماندگاری و انقضاء زیاد کرم پودر ایزادورا

محصولات ایزادورا در کنار مرغوب بودن دارای پایداری بالایی نیز می باشند. به همین دلیل این برند بسیار محبوب و مطرح می باشد. بنابراین این محصول دارای انقضاء زیادی می باشد. دقت کنید که کرم پودر اصل را می بایست از یک مرکز با اعتبار بخرید. حتما جهت خرید کردن لوازم آرایشی برند به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.

کرم پودر ایزادورا اصل را ازکجا بخریم؟

راحت ترین راه جهت تشخیص کرم پودر ایزادورا اصل از تقلبی، خرید آن از یک فروشگاه آرایشی با اعتبار می باشد که قبلا نیز بیان کردیم. در حقیقت خرید این کرم پودر از یک فروشگاه مطمئن باعث می شود که صد در صد اصل آن را تهیه نمایید.

کلام آخر

در این مطلب راه های شناسایی کرم پودر ایزادورا اصل از تقلبی را بیان کردیم. شما می توانیداز روی شیوه بسته بندی، کد اصالت محصول، سریال آن و … متوجه اصل بودن یا نبودن محصول شوید.

برند ایزادورا از جمله بهترین شرکت های سازنده لوازم آرایشی می باشد که با کفیت ترین محصولات را ارائه می دهد. محصولی نظیر کرم پودر ایزادورا با مواد با کیفیت و استاندارد از محصولات مطرح این شرکت می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

ارسال دیدگاه